Zeytinburnu Kazlıçeşme Su Kaçağı Tespiti | Tesisat Ekibi

Kazlıçeşme Mahallesi > Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu su kaçağı tespiti üzerine tesisat ekibi olarak profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Haftanın her günü hizmet veren profesyonel ekibimiz sizleri zor durumda bırakmıyor. Su kaçağı gerçektende kötü bir sorundur. Bu sorunun başlıca nedenlerinden eski borular ve kalitesiz yapılan işler olmaktadır. Eski ve kalitesiz yapılmış olan tesisatlar yüzdenden su kaçağından oluşan sorunlar başlıca, pis koku, rutubet ve benzeri şeyler olmaktadır. Bu yüzden tesisatçınızı güzel seçmeniz sizin için çok çok önemlidir.

Tesisat Ekibi olarak gerçekten işimizi çok iyi bir şekilde yaptığımızı iddia ediyoruz. Su kaçağı üzerine uzman ekibimiz Zeytinburnu Kazlıçeşme su kaçağı üzerine de son derece önemli ve profesyonel hizmet anlayışını

benimseyerek sizlere hizmet vermeye devam etmekte olan tesisatçıdır. Su kaçağı tespit edilmediği zaman ortaya  zamanla rutubet ve pis kokular etrafa saçılacaktır. Bu hem bize kimyasal olarak kötü etki yapacak hemde evinizde orturamama gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamıza neden olacaktır. Biz tesisat ekibi olarak tüm bu sorunları ortadan kaldırarak sizlere çok ucuz ve profesyonel hizmet vermek için bu işin içerisinde yer almaktayız.

Zeytinburnu Su Kaçağı

Zeytinburnu Su Kaçağı

Su kaçağı nasıl anlaşılır ?

Su kaçağı hemen anlaşılamaz. Zaman zaman duvarlarınızda oluşan terleme dediğiniz damlalar, pis koku, rutubet gibi

belirtileri olabilir. Bu sorunlar zeytinburnu kazlıçeşme su kaçağı olarak adlandırdığımız hizmet bölgemizde sıklıkla görülmektedir. Bu tür su kaçakları duvarlarınızda ki boyaya ve direkt olarak duvarlarınızda ki tuğlalara zarar verecektir. Duvar veya tavanda kabarcık ve terleme oluyor ise veya ufak ufak delikler oluştuysa bilin ki su kaçağı problemi ile karşı karşıya gerçekten de zor mücadele edecek günleriniz var diyebiliriz. Fakat tesisat ekibi gibi profesyonel bir tesisatçı ile çalıştığınızda emin olun ki bu problemler hiç olmamış gibi evinizde rahat rahat yaşayabileceksiniz.

Pimaş açma, tıkanıklık, su kaçağı tespiti gibi işlemleri nasıl gideriyorsunuz ?

Zeytinburnu Pimaş Açma

Zeytinburnu Pimaş Açma

Su kaçağı tespitini yurt dışından ithal ettiğimiz son derece teknolojik olan termal kameralarımız ile buluyoruz. Termal kameralar ile odanın içerisini adeta süzüyoruz, gözetleyip hangi bölgede olduğunu kolayca bularak duvarın arkasında ise duvarı sonradan onarmak için kırıp su kaçağı problemini ortadan kaldırdıktan sonra işlem bitmiş oluyor. Bu işlemler yapılırken evinizin içerisinde tabi ki biraz toz ve gürültü oluyor, fakat ortaya çok çok temizleme işlemi çıkmış olmuyor.

Pimaş açma, yani gider borularımız atık yağ, saç, kıl, tüy, bazı yabancı maddeler, birikmiş pislikler tarafından tıkanıyor. Bu tıkanıklık atık giderlerimizi lavabolarımızda ve banyo gibi yerlerde birikmesine sebep oluyor. Bu işlemde pimaş tıkanıklığının nerede olduğunu kameralı cihazlarımız ile görülmekte, tespit edilebilmektedir. Borunun içerisine kamera sokarak cihazdaki ekrandan bakarak nerede tıkanıklık var,  neden tıkanıklık var bu tür sorulara yanıt alabilmeniz mümkündür.

Başta lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı gibi problemlerde profesyonel ekibimiz tarafından tespit edilip çok kolay ve ucuz maliyetler ile bu onarma işlemleri yapılmaktadır. Lavabo tıkanıkları çoğunlukla kimyasal maddeler ile giderilmektedir. Dış ülkelerden ithal ettiğimiz özel kimyasal maddeler sayesinde lavabo tıkanıkları çok kolay ve hiç bir yere bir zarar verilmeden bu işlemler giderilmektedir.

Petek Temizliği konusunda hizmet veriyor musunuz ?

Zeytinburnu kazlıçeşme mahallesinde petek temizliği konusunda da büyük bir hizmet vermekteyiz. Sadece zeytinburnu değil diğer ilçelerde de hizmetlerimiz son derece profesyonel bir hizmet anlayışı vardır. Tesisat ekibi bölgesel olarak ekiplere sahip olan bir kuruluştur. Petek temizliği işlemi kimyasal maddeler ile yapılmaktadır. Peteklerinizin temizliğini en az yılda 1 defa yapmanız gerekmektedir. Çünkü peteklerinizde bulunan su zamanla balçıklanarak kötü sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu balçıklanan su ısınamamaktadır. Yani kombiniz bu suyu ısıtmakta güçlük çeker. Buda faturalarınıza yansıyarak sizlere çok maliyet çıkarmaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2017