Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti Zeytinburnu Su Kaçağı Bulma 0212 674 04 64 – 0216 561 19 95

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Bir gün banyo tavanınızdan suların damladığını görebilirsiniz. Ya da mutfak ve banyo duvarlarınızda sararmalar, nemlenmeler ve kabarmalar olduğunu görebilirsiniz. Bunlar sizde ya da üst kat komşunuzda bir su kaçağı probleminin belirtileridir. Su boruları duvar altında kaldığı için bu belirtiler ortaya çıkana kadar problem olduğunu anlayamayız. Bu belirtiler ortaya çıktığında ise ilk yapmamız gereken profesyonel bir firmadan yardım almaktır. Tabi özellikle büyük kentlerde kaliteli hizmet veren tesisat firmalarını bulmamız da zor olacaktır. Ancak tanıdıklarımız vasıtasıyla ve onların referansıyla bir firma bulabiliriz. Zeytinburnu su kaçağı tespit ve tamir hizmetleri için en çok aranan ve bilinen firmalardan biriyiz.

Evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı olduğunu bir firmaya haber vermeden önce kendiniz de kesinleştirebilirsiniz. Tüm muslukları kapatın ve sayaçtaki numaraları izleyin. Su kaçağı varsa numaralar değişecektir. Ya da musluklar kapalıyken ana vanayı dinleyin, su sesi geliyorsa su kaçağı var demektir. Bu arada dikkat edin su faturalarınız da yüksek gelmeye başlamıştır. Bir süredir suyunuz boşa gitmekte ve boşa giden suya para ödemektesiniz. Oysa günümüzde temiz su kaynakları giderek azalıyor ve bir damla bile su çok kıymetlidir.

Hem evinizin zarar görmemesi, hem suyun boşa akmaması hem de bütçenizin zarar görmemesi için su kaçağının hemen bulunup tamir edilmesi gerekir. Su kaçakları montaj hatalarından olduğu gibi kullanım hatalarından da olabilir. Montaj hatası varsa tesisatçı bu hatayı düzeltecektir. Su kaçağını bulmak için tesisatçılar çeşitli yöntemler uygular. En eski yöntem ve hala bazı firmaların kullandığı yöntem kırarak kaçak noktasını bulmaktır. Bu yöntemde kaçak noktası bulunana kadar boruların geçtiği yerdeki duvarlar kırılır.

Zeytinburnu su kaçağı bulma işlemini firmamız cihazla yapıyor. Son teknoloji ürünü kaçak tespit cihazıyla duvar altındaki boruların görüntüsü çekiliyor ve görüntüler bilgisayarda incelenerek kaçak noktası tam olarak tespit ediliyor. Bu yöntemde hiçbir yer kırılıp dökülmüyor ve kaçak olan alanda tadilat işleri karşınıza çıkmıyor. En temiz ve hızlı sonuç alınacak yöntem cihazla su kaçağı tespitidir. Firmamız cihazla su tespiti yöntemini uygulayarak müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Biz, Tesisat Ekibi

Yurt dışından ithal ettiğimiz son zamanların en iyi cihazları ile su kaçağı tespitini çok kolay bir şekilde yaparak sizlere hizmet veriyoruz.

Petek Temizliği

Petek temizliği, son derece titiz ve profesyonel olarak yapılır.

Tesisat Bakımı

Tesisat Ekibi, tesisat bakımı alanında hizmet sunmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığı

Lavabolarınızdaki tıkanıklıklar çok basit işlem sonucunda açılır ve gider çok daha iyi olur.

Tıkanıklık Giderme

Tesisat Ekibi, Tıkanıklıkları geçiçi olarak değil, kesin çözümlere götürerek hizmet sunar.

Pimaş Açma

Pimaşlar, yağ, yemek, kırıntı gibi şeylerin birikmesiyle tıkanmaktadır..

Her Türlü Mekan
Banyo su kaçağı, tıkanıklık açma
Banyo

Banyolardan oluşan tıkanıklıklar özellikle kıl, tüy ve saç gibi maddelerin giderden geçerek pimaşlarda tıkanmasıyla oluşmaktadır. Tesisat ekibini arıyarak çözümlere gidebilirisiniz

Tuvalet su kaçağı, tıkanıklık açma
Tuvalet

Tuvalet tıkanıklığı, özellikle peçete, ıslak mendil, kağıt mendil gibi maddelerin erimemesi sonucunda oluşan, gerçekten pis bir görüntü ve koku oluşturan kötü bir sorun oluşturmaktadır.

Lavabo su kaçağı, pimaş açma, tıkanıklık açma
Lavabo

Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti sunan Tesisat Ekibi, pimaş borularınıza zarar vermeyen kimyasal maddeler kullanarak kesin çözümlere giderek sizlere gerçekten eskisinden daha iyi bir gider sunar.

Su kaçağı tespiti, pimaş açma, tıkanıklık açma
Daire

Özellikle eski ve tesisatı kötü yapılmış olan dairelerde görülen su kaçağı, tıkanıklık gibi sorunlar, Tesisat Ekibi tarafından çok kez çözüme gidilmiştir. Bizi arayarak sizlerde hizmet alabilirsiniz.

Son Yazılar
Zeytinburnu Maltepe Su Kaçağı Tespiti ve Tesisat
Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Tesisat ekibi bir o kadar çalışmalar yapsa da hiç şüphesiz en çok çalıştığı alanlardan birisi olan su kaçağı tespiti konusunda oldukça profesyonel ve bir o kadar tecrübe kazanmış olmasıyla birlikte siz müşterilerimize büyük bir hizmet vermeyi amaçlamış olup, yine siz müşterilerimiz için zeytinburnu maltepe su kaçağı tespiti gibi işlemleri çok uygun maliyetlere yapmaktadır. Şimdi sizlere zeytinburnu maltepe su kaçağı tespiti nasıl yapılır biraz bahsetmek istiyoruz. Zeytinburnu ilçesine ait olan bu Maltepe Mahallesinde […]

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Zeytinburnu su kaçağı tespiti üzerine tesisat ekibi olarak profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Haftanın her günü hizmet veren profesyonel ekibimiz sizleri zor durumda bırakmıyor. Su kaçağı gerçektende kötü bir sorundur. Bu sorunun başlıca nedenlerinden eski borular ve kalitesiz yapılan işler olmaktadır. Eski ve kalitesiz yapılmış olan tesisatlar yüzdenden su kaçağından oluşan sorunlar başlıca, pis koku, rutubet ve benzeri şeyler olmaktadır. Bu yüzden tesisatçınızı güzel seçmeniz sizin için çok çok önemlidir. Tesisat Ekibi […]

Su Kaçağı Tespiti İçin Ne Yapılmalıdır
Tesisat Ekibi 29.06.2016 - 9:36 Genel

Günümüzde büyük bir sorun haline gelmiş olan su kaçakları, tadilat işlemleri sırasında yanlış yapılan işlemler sonucunda oluşma ihtimalleri yüksektir zaten en önemli nedenleri yapılar üzerinde yapılan hatalardır. Sonradan gün yüzüne çıkan bu hatalar hiç ummadığınız yerlerde su sızıntılarına yol açmaktadır. Su kaçağının profesyonel bir yardım almadan bulunması çok zor bir işlemdir hatta çok küçük bir ihtimaldir çünkü sadece su sızıntısını görebilirsiniz tam kaçağın hedef noktasını bulamazsınız. Müşterilerimizden aldığımız sorunların sıklık […]

Zeytinburnu Su Kaçağı Tespiti

Bir gün banyo tavanınızdan suların damladığını görebilirsiniz. Ya da mutfak ve banyo duvarlarınızda sararmalar, nemlenmeler ve kabarmalar olduğunu görebilirsiniz. Bunlar sizde ya da üst kat komşunuzda bir su kaçağı probleminin belirtileridir. Su boruları duvar altında kaldığı için bu belirtiler ortaya çıkana kadar problem olduğunu anlayamayız. Bu belirtiler ortaya çıktığında ise ilk yapmamız gereken profesyonel bir firmadan yardım almaktır. Tabi özellikle büyük kentlerde kaliteli hizmet veren tesisat firmalarını bulmamız da zor […]Tüm Hakları Saklıdır © 2017